Producenci
Kontakt

Tup tup to tu
ul. Przewóz 34/200
30 - 716 Kraków
woj. małopolskie
NIP: 738-194-27-53 

Tel: 602 280 703
Mail: biuro@tuptuptotu.pl

O firmie

My!

Młode małżeństwo, a od lipca także młodzi rodzice. Jesteśmy energicznymi ludźmi, którzy nie potrafią usiedzieć w miejscu. Kochamy cztery rzeczy: góry, życie, ludzi i wyzwania. Tym ostatnim stała się praca nad stworzeniem tego miejsca. Projekt sklepu zrodził się spontanicznie, ale praca nad nim wymagała wiele czasu.

Poznajcie nas:

Aga - perfekcjonistka, dbająca o każdy szczegół. Czuwanie nad estetyką i krytyczne spojrzenie na każdy produkt, który trafia do sklepu, to jej rola.

Grzegorz - trzyma rękę na pulsie. Dba, by wszystko czym się zajmuje, w tym sklep (bo to nie jedyny projekt, nad którym sprawuje pieczę), działało jak w szwajcarskim zegarku.

Mała Apolonia - największa inspiracja!

Większość produktów, które w pierwszej kolejności trafiły do naszego sklepu sami przetestowaliśmy. Wiele z nich w znacznym stopniu ułatwiło nam życie. Dbamy by wybrany przez nas asortyment dawał bezpieczeństwo dziecku i tym samym wpływało na spokój rodziców. 

Mamy nadzieję, że obdarzycie nas swoim zaufaniem i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby go nigdy nie zawieść. 

Liczymy, że z czasem historia którą tu czytasz będzie co raz dłuższa, a Ty staniesz się częścią naszej tuptusiowej rodziny. 

 

Informacje prawne

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl